بازیابی رمز عبور     
EN | FA
نقشه سایت
نظرسنجی

سایت رسمی شرکت بدرسان، نمایندگی رسمی مولینکس در ایران

محصولات
بازگشت

خردکن مولینکس

خردکن مولینکس مدلAT71

خردکن مولینکسAT71 خردکن جمع و جور و پر کاربردی است. این خردکن از دو قسمت تشکیل شده است. دارای ظرف خردکن پلاستیکی مقاوم و شفاف بوده و دیگری موتور خردکن است که بر روی درپوش دستگاه  قرار می‌گیرد. تیغه داخل ظرف جای گرفته و پس از قراردادن موتور روی ظرف، با آن درگیر شده و خردکن آماده‌ی کار می‌شود. با فشردن دکمه‌ی روی موتور خردکنAT71 مولینکس، چرخش تیغه‌ها آغاز می‌شود و پس از رهاکردن خردکن از حرکت می‌ایستند.

این خردکن دارای، دکمه‌ی توربو است که باعث می شود تا با سرعت تیغه‌ها را به چرخش درآورد. تیغه‌ها از جنس استیل ضدزنگ و بسیار تیز هستند. از توربو را می توانید برای خرد کردن مواد سخت تر و در حجم های بیشتر استفاده کرد.

خردکنAT71 مولینکس مجهز به سیستم ایمنی می باشد، خردکن AT71دارای ترکیب رنگی سفید و قرمز است. خردکنAT71 مولینکس دارای یک جفت تیغه است که برای حجم های کم و یا زیاد مناسب است.

در این خردکن مولینکس به جهت جلوگیری از پاشش مواد در حال خرد کردن بر روی بخش انتهایی موتور دستگاه، درپوشی تعبیه شده است و لذا تمیز کردن این خردکن بسیار ساده است

 

خردکن مولینکس مدل AT71

قدرت 400 وات

ظرفیت خردکن بزرگ

حجم قابل استفاده : 500 میلی لیتر

تعداد تیغه : 1 جفت

خردکن AT71 مولینکس مجهز به درب ضد پاشش جهت مخلوط کردن بهتر مایعات است همچنن این خردکن مولینکس دارای یک سرعت توربو می باشد

جهت سفارش خردکن مولینکس مدل AT71 به سایت www.badr24.com مراجعه نمایید. 

  • مشخصات کلی
  • مشخصات فنی

دیگر محصولات