بازیابی رمز عبور     
EN | FA
نقشه سایت
نظرسنجی

سایت رسمی شرکت بدرسان، نمایندگی رسمی مولینکس در ایران

درباره ما

 

شركت بدرسان الکتریک  از شركتهاي گروه بدر مي باشد كه فعاليت موسسين آن در عرصه اقتصاد كشور به بيش از نيم قرن پيش باز مي گردد و سال هاي متوالي است كه به عنوان نماينده اتحصاري توزيع، فروش و خدمات پس از فروش لوازم خانگي مولينكس، كروپس، توشيبا و تك الكتريك  در ايران فعاليت مي كند. اين شركت با بهره مندي از شبكه توزيع و خدمات پس از فروش مناسب در سراسر كشور موجبات سهولت دسترسي هموطنان گرامي به محصولات متنوع  سب فرانسه و توشيباي ژاپن را فراهم ساخته است.

مولينكس از معروفترين و معتبرترين توليدكنندگان لوازم خانگي بين المللي بوده كه در سال 1932 در فرانسه متولد گرديد و اكنون با گذشت بيش از 75 سال يكي از ماركهاي مقتدر در زمينه لوازم خانگي در جهان به شمار ميرود.

لوازم خانگي مولينكس در بسياري از عرصه ها نظير غذا ساز، خرد كن ،مخلوط كن و غيره در جهان بدون رقيب بوده و خلاقيت و ابتكار در طراحي زيبا و كار كرد آسان محصولات،از مزاياي برجسته آن ميباشد.

شركت توشيبا در سال 1875 در توكيو ژاپن تاسيس شد. اين شركت با 172،000 پرسنل هم اكنون در 300 نقطه جهان نمايندگي داشته و در سال 2006 با درآمدي بالغ بر 57 ميليارد دلار در سراسر جهان رتبه هشتاد و هفتم شركت هاي برتر جهان كه ساليانه اسامي آنها در مجله فورچون انتشار مي يابد را به خود اختصاص داد.

اين شركت با بيش از 3 ميليارد دلار هزينه در امور تحقيقاتي، همچنين تعهد به رعايت دقيق استانداردهاي محيط زيست و با تكيه بر شعار آوري  (Leading Innovation)به مشتريان خود كمك كند تا از طريق نوآوري هوشمندانه كه منحصر به اين شركت است به اهداف تجاري خود به بهترين شكل ممكن دست يافته و پاسخگوي نيازهاي مشتريان خود باشد.

توشيبا از زمان تاسيس تاكنون به عنوان يك رهبر جهاني در زمينه ساخت و بازاريابي محصولات پيشرفته برقي و الكترنيكي شناخته شده است كه اين گسترش در زمينه لوازم خانگي، تجهيزات  سيستم هاي اطلاعاتي و ارتباطي، راهكارها و خدمات مبتني بر اينترنت، قطعات و مواد الكترونيكي براي سيستم هاي برقي،صنعتي و لوازم منزل صورت گرفته است. توشيبا با افتخار به نوآوري ها و دست آوردهاي تكنولوژيك خود همچنان به گسترش حضورش در سطح جهان ادامه مي دهد. اين توسعه همه جانبه، پيوسته در تكامل محصولات توشيبا به منظور برآوردن نيازهاي روبه افزايش مشتريان صورت مي گيرد.

 

 

شرکت BENQشرکتی پیشرو درزمینه تکنولوژی است که درجهت ارتقا سطح زندگی مردم درزمینه تحصیلات، سلامتی و سبک زندگی فعالیت می کند.  باتوجه به شعار منحصر بفرد  because it matters متعهد به افزایش کارایی، احساس سلامت بیشتر ، افزایش دانش و زندگی بهتر است.

این شرکت در سال 1984 تاسیس شده و درحال حاضر درزمینه های ذیل درسراسر دنیا فعالیت می کند.

  • تجهیزات نمایشی مانند ویدیو پروژکتورو صفحه پنلهای لمسی
  •  Digital Signage
  • تجهیزات مورد استفاده در بازیهای حرفه ای  ازجمله صفحه نمایش، کیبورد، ماوس، کارت صوتی 
  • تجهیزات صوتی  انواع اسپیکرها با کارایی بالا
  • مانیتورهای مورد استفاده در مراکز درمانی، مورد استفاده گرافیستها و عکاسان حرفه ای
  • تجهیزات پزشکی درزمینه بیماریهای کلیوی، بهداشت دهان و دندان، مانیتورها و تجهیزات پزشکی

بنا به گزارش شرکت futuresource consulting، ویدیو پروژکتورهای DLPبرند BENQاز سال 2009 الی 2016 رتبه اول فروش در سراسر دنیا را در دست داشته است.

همچنین درطی  سالهای  2007 الی 2016 بادرنظر گرفتن تمامی مدلهای ویدیوپروژکتور، همیشه در بین 4 برند برتردنیا قرار گرفته است.